Videoprezentace Autotrakčního lehátka: www.youtube.com/watch?v=OIDvhnUCv7g

 

Na provozovně si můžete AUTOTRAKČNÍ LEHÁTKO vyzkoušet i koupit.

 

Pokud jste lehátko koupili "přes internet" a nevíte jak ho správně používat, přijďte si ho vyzkoušet. Setkávám se s případy, kdy lidé lehátko po jednom použití, či po krátkém čase odložili z důvodu naprosto nevhodného používání.

 

 

Lehátko nabízím z důvodu dobrých osobních zkušeností a hodnocení mých zákazníků, které je více jak 90 % pozitivní. Doslova se mi chce říct: čím víc máte zdravotních potíží, tím více poznáte účinnost a možnosti autotrakčního lehátka. Máme tedy jedinečnou možnost, používat pro své zdraví vynález, terý vymyslel pan Dolejší, tady v České republice a vyrábí lehátko už 29 let. Vy sami potom budete toto lehátko propagovat a doporučovat s nadšením!        

                                                         Jan Lamač, červenec 2012

Hodnocení po jednom roce

Zkušenosti zákazníků používajících Autotrakční lehátko, potvrzují široké možnosti využití a účinků na zdraví: od výhřezu plotének, bolesti hlavy, kolenního i kyčelního kloubu, bolesti zad, zlepšení rovnováhy a držení těla i celkové zlepšení kondice a pokožky na celém těle. Možnosti využití jsou opravdu široké a tohle je jenom část účinků. Za celý rok byly jen tři negativní reakce: panická hrůza z náklonu a jeden případ nevolnosti z celkového počtu cca 120 zákazníků.

                                                         Jan Lamač, červenec 2013

 

Hodnocení po třiceti měsících

Tentokrát začnu netradičně. Vzpomínáte si, když jste se jako děti učili jezdit na kole? Dítě se učí rovnováhu, "držet balanc", to samé se učíme i na lehátku - cit pro rovnováhu. I v tomto případě, je potřeba druhé osoby, která nás lehce přidrží než zvládneme rovnováhu sami. Tento nácvik rovnováhy je klíčový, pro samostatné používání lehátka. Tato dovednost rovnováhy nás zastaví a umožní rychlé sklidnění v dnešní době mnoha povinností a úkolů.

Jak je to možné?

Jak chcete vnímat rovnováhu a jemně vyrovnávat balanc rukama, když jste ve spěchu a v hlavě se vám honí spousta myšlenek. Lehátko mi umožní sklidnění během dvou minut. To je důležité i pro každého, kdo přichází na masáž.

 

 

Gaislochsteig, květen 2012

Tady jsem se přestal bát výšek. Na tak krásném místě na to nebyl čas. :o)

Tip na výlet: www.youtube.com/watch?v=WIHIfb6lgO0&feature=endscreen

 

2.1.2017 Autotrakční lehátko používám stále.

Považuji ho za nenahraditelnou součást v oblasti prevence a jednoduché pomoci při bolestech zad.

 

18.6.2020 Lehátko používám 8 let. Je to nejjednodušší, nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak se udržovat v dobré kondici. Taky, jak si pomoci sám, když už jsou záda bolavý.


Kontakt

Jan Lamač

Čajkovského 46, Hodonín
Prostřední vchod, bezbariérový přístup.Jan Lamač
tel. 734 261 070
IČ: 653 79 454
pohadkove.masaze@seznam.cz
_______________________

Velkomoravská 378/1
Hodonín
bezbariérový přístup
výtah 1. patro

Jitka Šťastná
tel. 731 668 235
IČ: 051 22 252
jitka.stastna1@seznam.cz